Aanbiedingen
Lidl aanbiedingen deze week
65 aanbiedingen bij Lidl, geldig t/m zondag 25 oktober. Bijgewerkt op zaterdag 24 oktober om 21:39.
Deze lijst is meer dan een dag oud. Kijk in de folder van de winkel voor de actuele prijzen.
Grootste kortingen bij Lidl
Op één stuk, ten opzichte van de gewone prijs bij Lidl zelf.
-
50% korting
Conference peren
€ 0,89
€ 1,79 -
50% korting
Premium druiven Crunchy Dream
Schaal 400 gram
€ 1,49
€ 2,99 -
50% korting
Ruby Dream druiven
Schaal 400 gram
€ 1,49
€ 2,99 -
50% korting
Sable druiven
Schaal 400 gram
€ 1,49
€ 2,99 -
44% korting
Gewassen spinazie
Zak 450 gram
€ 0,99
€ 1,79 -
35% korting
Lipton Ice Tea
1,5 l
€ 1,69
€ 2,59 -
34% korting
HARVEST BASKET Kreukelfriet
1 kg
€ 1,49
€ 2,28 -
33% korting
Citroenen
Net 500 g
€ 0,99
€ 1,49 -
32% korting
Kaiserbroodjes
Per stuk
€ 0,19
€ 0,28 -
31% korting
Spruiten
Zak 750 g
€ 1,29
€ 1,89 -
30% korting
Desem steenoven baguette meergranen
€ 0,69
€ 0,99 -
30% korting
Saucijzenbroodje
Per stuk
€ 0,69
€ 0,98
Alle aanbiedingen van Lidl
Per soort, op naam. Bij een staffel staat de prijs voor het hele aantal.
Bier5
- Gerardus bier16% korting6 x 0,31 l€ 4,99
€ 5,99 - Gerardus bier blond16% korting6 x 0,31 l€ 4,99
€ 5,99 - Hertog Jan WeizenerActie4 x 0,5 l/6 x 0,33 l€ 6,19
- Leffe BlondActie4 x 0,5 l/6 x 0,33 l€ 6,19
- Tripel karmeliet25% korting4 x 0,33 l€ 6,86
€ 9,15
Brood en Bakkerij7
- BELBAKE Schenkstroop18% korting500 g€ 1,29
€ 1,58 - Broodje kroketActiePer stuk€ 1,29
- Desem steenoven baguette meergranen30% korting€ 0,69
€ 0,99 - Dulce de Leche muffinActiePer stuk€ 1,49
- Kaiserbroodjes32% kortingPer stuk€ 0,19
€ 0,28 - Krentenbollen19% korting€ 1,19
€ 1,48 - Pinky donutsActie€ 1,99
Diepvries2
- Fritessaus19% korting750 ml€ 2,49
€ 3,09 - HARVEST BASKET Kreukelfriet34% korting1 kg€ 1,49
€ 2,28
Frisdrank en Sappen2
- Lipton Ice Tea34% korting1,5 l€ 1,69
€ 2,59 - Oasis orangeActie€ 2,49
Groente en Fruit19
- Ananas15% kortingPer stuk€ 1,69
€ 1,99 - Avocado in net17% kortingNet 750 g€ 2,29
€ 2,79 - CHEF SELECT & YOU Andijvie20% korting500-1000 g€ 1,59
€ 1,99 - CHEF SELECT Hutspot20% korting500-1000 g€ 1,59
€ 1,99 - chef select Stamppotaardappelen13% korting1 kg€ 1,29
€ 1,49 - Citroenen33% kortingNet 500 g€ 0,99
€ 1,49 - Conference peren50% korting€ 0,89
€ 1,79 - DUBBEL FRISSS Boost bosvruchten-appelActie1,5 l€ 0,98
- DubbelFrisss Boost ananas-mangoActie1,5 l€ 0,98
- Gewassen spinazie44% kortingZak 450 gram€ 0,99
€ 1,79 - Kiwi-bessen25% kortingSchaal 125 g€ 1,49
€ 1,99 - Premium druiven Crunchy Dream50% kortingSchaal 400 gram€ 1,49
€ 2,99 - Ruby Dream druiven50% kortingSchaal 400 gram€ 1,49
€ 2,99 - Sable druiven50% kortingSchaal 400 gram€ 1,49
€ 2,99 - Sjalotten18% kortingNet 500 g€ 0,89
€ 1,09 - Slavink hybride20% korting400 g€ 2,99
€ 3,75 - Spruiten31% kortingZak 750 g€ 1,29
€ 1,89 - Spruitjes geschoond25% korting350 g€ 1,49
€ 1,99 - Witlof13% kortingZak 500 g€ 0,99
€ 1,15
Kaas en Vleeswaren1
- MILBONA Plakken Goudse jong belegen kaasActie500 g€ 3,49
Koffie en Thee3
- BELLAROM Espresso koffiebonenActie€ 9,99
- BELLAROM Koffiebonen creme & aromaActie€ 9,99
- BELLAROM Koffiebonen rood XXLActie€ 9,99
Overig6
- 12-packActie12 x 0,25 l€ 8,99
- Boerenbruin heel14% korting800 g€ 1,19
€ 1,39 - chef select KapsalonActie590 g€ 5,99
- DubbelFrisss BoostActie1,5 l€ 0,98
- DubbelFrisss Boost framboos-cranberryActie1,5 l€ 0,98
- NutellaActie825 gram€ 5,89
Snoep, Koek en Chips3
- Cookie red velvetActiePer stuk€ 0,89
- Katja alpaca colaActie250-295 g€ 1,99
- SultanaActie175-218 g€ 1,89
Soepen, Conserven en Sauzen2
- Heinz De Ruijter hagelslag26% korting390 g€ 2,49
€ 3,39 - PRIMADONNA Olijfoliemet Lidl Plus1,5 liter€ 9,99
Vis en Zeevruchten1
- OCEAN SEA Gerookte zalm24% korting200 g€ 4,49
€ 5,95
Vlees en Gevogelte12
- Braadworsten21% korting400 g€ 2,49
€ 3,16 - KipfiletActie900 gram€ 9,49
- Rundvlees hamburgersActie1 kilo€ 8,79
- SAINT ALBY Verse rookworst20% korting275 g€ 2,15
€ 2,69 - Saucijzenbroodje29% kortingPer stuk€ 0,69
€ 0,98 - Scharrelkipdrumsticks21% korting€ 4,99
€ 6,37 - Scharrelkipdrumsticks gekruid21% korting€ 4,99
€ 6,37 - SchouderkarbonadeActie€ 5,69
- SpeklapjesActie800 gram€ 6,49
- ZigeunergehaktschnitzelActie€ 5,99
- ZWAGERMAN Achterham16% korting150 g€ 1,49
€ 1,79 - ZWAGERMAN Runderrookvlees9% korting100 g€ 2,49
€ 2,75
Wijn2
- CIMAROSA AUS Chardonnay25% korting0,75 l€ 2,69
€ 3,59 - Primitivo di Manduria DOC25% korting0,75 l€ 4,49
€ 5,99
Volgende week bij Lidl
1 acties die op maandag 26 oktober beginnen. Dit zijn nog geen prijzen van nu.
Toon de acties van volgende week1
- chef select Fijngesneden boerenkool25% korting500 g€ 1,49
€ 1,99
Aanbiedingen via PrijsProfeet, bijgewerkt op zaterdag 24 oktober om 21:39. Prijzen zijn indicatief; een actie kan per filiaal verschillen. Koopritme is niet verbonden aan een supermarkt.
Vragen over de aanbiedingen van Lidl
Hoeveel aanbiedingen heeft Lidl deze week?
Op zaterdag 24 oktober staan er 65 aanbiedingen van Lidl in de lijst, de meeste geldig t/m zondag 25 oktober. Daarvan zijn er 0 staffels, zoals 2 voor of 1+1 gratis.
Wanneer beginnen de nieuwe aanbiedingen van Lidl?
De acties die nu lopen, begonnen meestal op maandag 19 oktober. De volgende ronde begint op maandag 26 oktober; die staat hieronder apart en is nog geen prijs van nu.
Is dit de volledige folder van Lidl?
Het zijn de aanbiedingen die PrijsProfeet van Lidl verzamelt. Persoonlijke aanbiedingen en acties die alleen in één filiaal gelden, staan er niet altijd bij. Kijk bij twijfel in de folder van de winkel zelf.
Hoe weet ik of een aanbieding van Lidl voor mij voordelig is?
Een aanbieding is alleen voordelig als je het product nodig hebt en als hij lager is dan wat je elders betaalt. Bij een staffel als 3 voor 2 bespaar je pas als je die drie ook opmaakt. Koopritme rekent dat voor je uit met je eigen kassabon.
Wat levert de Lidl-folder jou op?
Koopritme legt deze aanbiedingen elke week tegen je eigen kassabon, en rekent uit wat je echt bespaart. Gratis, zonder account.